Американські волонтери на зустрічах зі студентами англійського відділення

У рамках міжнародної співпраці на теренах Дрогобиччини перебувають волонтери зі Сполучених Штатів Америки. У кожного з них своя місія. Так, наприклад, волонтер від Корпусу Миру Енді Ленец провадить волонтерську діяльність у рамках проекту співпраці URBAN-бібліотеки та Корпусу Миру США. На базі бібліотеки Енді створив Клуб англійської мови, активними учасниками якого є і студенти англійського відділення нашого інституту.

Хоча у коло обов’язків волонтера Келлі Лукаса не входить надання освітніх послуг студентам, які вивчають англійську мову, проте він ніколи не відмовляє активній молоді у товариському спілкуванні. Після невимушених зустрічей з Келлі у студентів завжди залишається багато позитивних емоцій. Адже спілкування не проходить у форматі “студент – викладач”, тут усі - повноцінні співрозмовники.

Ініціатором подібних зустрічей незмінно виступає викладач кафедри практики англійської мови Лілія Соболь. На тверде переконання педагога, лише досвід перебування в автентичному англомовному середовищі та безпосереднє спілкування з носіями мови можуть забезпечити студентам належний рівень оволодіння цією мовою.

Фото 1: Andy Lenec та студенти гр. АП-13 після засідання Клубу
Фото 2: Kelli Lucas та студенти англійського відділення під час однієї з зустрічей