Підсумки Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні тенденції сучасного гуманітарного дискурсу»

30 березня 2017 року в інституті іноземних мов відбулась Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю "Актуальні тенденції сучасного гуманітарного дискурсу". Організаторами наукового заходу виступили кафедра практики англійської мови, кафедра мовної та міжкультурної комунікації і кафедра романської філології та компаративістики.

На пленарному засіданні слово виголосили знані не лише в Дрогобичі, але і за його межами науковці Франкового вузу: доктор педагогічних наук, професор Володимир Кемінь, доктор філологічних наук, професор Марія Федурко, доктор педагогічних наук, професор Олена Невмержицька, доктор філологічних наук, професор Олена Бистрова, а також кандидат філологічних наук, доцент Мирослава Іванишин.

Доповіді учасників на секційних засіданнях охопили широке поле проблем мовознавства, літературознавства, перекладу, педагогічних наук та засвідчили доцільність проведення в педагогічних навчальних закладах саме мультидисциплінарних наукових заходів.

Загалом у конференції взяли участь майже 200 учасників (очна і дистанційна форма). Приємні враження від плідної наукової роботи та цікавого спілкування надихнули організаторів на утвердження її як традиційної.