Регіональна олімпіада з німецької мови

12 травня в Інституті іноземних мов відбулась регіональна олімпіада з німецької мови серед учнів 9-10 класів, яку щорічно проводить Австрійська бібліотека. У ній узяло участь понад 20 школярів з міст Львів, Дрогобич та Дрогобицького р-ну. Олімпіада проходила у два тури: лексико-граматичний тест та усна дискусія. Під час дискусії перевірялись не лише комунікативні навички учнів, а й їхні знання з країнознавства Австрії, що є характерною ознакою цієї олімпіади. Цьогоріч учасники олімпіади мали нагоду поспілкуватись на тему "Штирія – зелене серце Австрії" з власне носіями мови – лектором Австрійської служби академічних обмінів Тобіасом Фоґелем та студентом по обміну з Відня Вальтером Сурбеком.

Хоча усі школярі показали хороші лінгвокраїнознавчі знання, та перемогу в олімпіаді здобули Наталія Сорока (Дрогобицька ЗОШ № 2) і Анна-Марія Мушак (Львівська гімназія). В якості нагороди вони матимуть змогу провести 10 днів в одній з Віденських гімназій, решта учасників отримали пам'ятні призи.

Поряд з популяризацією німецької мови і країни Австрія, в якій вона є державною, олімпіада мала і ще одне завдання – профорієнтаційне. Скориставшись нагодою, викладачі кафедри практики німецької мови ознайомили лінгвістично обдаровану молодь з умовами вступу і навчання у нашій Alma mater.