Семінар вчителів англійської мови

   10.11.2016 року у залі засідань Дрогобицької районної ради відбувся семінар вчителів англійської мови Дрогобицького району на тему «Змінимо Україну разом», організований відділом освіти Дрогобицького району та викладачами кафедри порівняльної педагогіки та методики викладання іноземних мов. У роботі семінару взяли участь вчителі англійської мови  загальноосвітніх шкіл Дрогобицького району та викладачі кафедри порівняльної педагогіки та методики викладання іноземних мов ДДПУ. 

   Роботу семінару розпочала методист районного відділу освіти Любов Михайлівна Маркович, яка проаналізувала роботу вчителів англійської мови впродовж 2015-16 н.р.

  Доцент І.Л. Гоцинець  виступила з доповіддю на тему « Можливості використання кейс-методу на уроках іноземної мови». На семінарі було  проведено майстер клас на тему «Забруднення навколишнього середовища» вчителем англійської мови Дережанської СЗШ І – ІІ ступенів Карпяк О.Р.

Слід відмітити презентації вчителів, присвячені різним формам і методам роботи на уроках англійської мови та роботі мовного літнього табору.

Завершальним був виступ вчителя англійської мови  міста Новопсковськ Луганської області Носової І.Ю., яка поділилася власним досвідом роботи.