Стажування в Ніцці знавця франкофонії з Дрогобича

23 – 29 липня 2017 року кандидат педагогічних наук, доцент кафедри романської філології та компаративістики Вікторія Лучкевич брала участь у стажуванні для викладачів французької мови в les Universités de Bonjour du Monde в Ніцці (Франція).

У програму стажування входило навчання з використання новітніх технологій та мобільних додатків, що сприяють ефективному вивченню французької мови, застосування нових методів навчання граматики, використання інтернет-ресурсів на уроках французької мови. Разом з тим, під час стажування В. Лучкевич мала змогу ознайомитися з сучасними навчальними посібниками та науковою літературою з проблем методики викладання французької мови як іноземної, обмінятися досвідом та налагодити контакти з викладачами французької мови з різних куточків світу (Канада, США, Італія, Іспанія, Греція, Мальта, Македонія, Польща, Угорщина, Чехія та ін.).

«Взявши участь у конкурсі знавців Франкофонії, я виграла тижневе стажування в les Universités de Bonjour du Monde, що в Ніцці, – розповідає В. Лучкевич. – Стажування було організовано на високому рівні, команда Universités de Bonjour du Monde – справжні професіонали, викладачі, запрошені з різних світових університетів, залюбки ділилися передовим досвідом у методиці навчання французької мови з урахуванням національних особливостей різних країн. Під час стажування було організовано кілька наукових семінарів та презентацій відомих французьких видавництв навчальної літератури (Didier, Clé International). Водночас команда les Universités de Bonjour du Monde добре продумала й дозвілля учасників стажування: ми мали змогу поспілкуватися з представниками різних франкофонних організацій, відвідати визначні місця Ніцци, Монако, Ментона, ділитися досвідом з викладачами з різних країн тощо. Загалом, враження від стажування незабутні, а здобутий досвід стане в нагоді під час навчання студентів французького відділення в нашому інституті».