Cемінар «Сучасні технології у навчанні англійської мови у загальноосвітній школі»

У рамках року англійської мови в Україні та проекту «Змінимо Україну разом» кафедра порівняльної педагогіки і методики викладання іноземних мов провела семінар для студентів 4 курсу Інституту іноземних мов та факультету педагогічної та мистецької освіти. Тема семінару – «Сучасні технології у навчанні англійської мови у загальноосвітній школі». Семінар було відкрито доцентом, кандидатом педагогічних наук, завідувачем кафедри порівняльної педагогіки і методики викладання іноземних мов Сосяк Мирославою Миколаївною.

  Доцент Сосяк М.М. повідомила тему і мету семінару та відзначила його значимість для подальшого становлення професійної майстерності майбутніх вчителів.

У роботі семінару прийняли участь завідувач методичним кабінетом Дрогобицької районної адміністрації  Маркович Любов Михайлівна та вчитель англійської мови Дережицької середньої школи Карпяк Ольга Романівна.  

 Маркович Л.М. коротко зупинилася на основних положеннях реформи школи, розкрила значення поняття «автономія школи», підкреслила роль батьків у вихованні учнів та важливість формування в учнів мотивації до процесу навчання. Увага була приділена роботі літніх таборів та волонтерській роботі студентів.

   В рамках цього семінару було проведено майстер-клас вчителем вищої категорії Карпяк О.Р. У роботі майстер-класу приймали  участь студенти. Вчитель Карпяк О.Р. також представила ряд рекомендацій щодо роботи у  початковій школі.